+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda vertigo bitkisel kürler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  vertigo bitkisel kürler
  merhabalar annemde sürekli bir baş dönmesi, bulantı, kulaklarında uğultu çınlama var hastaneye gitti vertigo demişler bunun için önerebilceğiniz bitkisel bir çözüm var mı 2. Mine
  Devamlı Üye

  Vertigo İçin Şifalı Bitkiler - Vertigo Şifalı Bitki

  Isırgan Otu

  Bilinen Bileşimi : Yapraklarda; Korofil A ve B, chlorin, pyrophaophorbid, rhodochlorin, purpurin, Kökünde; Asetil kolin, formik asid, asetik asid, gallik asid, tanen, glukokinin, demir, provitamin.

  Özellikleri : Sıkıştırıcı tonik, damarları daraltıcı, kanamaları durdurucu, kansızlığa karşı, raşitizmi iyileştirici, kanı temizleyici, enfeksiyonlara karşı, idrar söktürücü, ishal kesici, karaciğeri çalıştırıcı, süt sekresyonunu başlatıcı, bakterilerin gelişmesini önleyici, bakterileri yok edici, tohumları afrodizyak, hormon dengeleyici, hücre yenileyici.

  Önerilen Hastalıklar : Hormon bozuklukları ( kadınlardaki için erkek ısırganın tohum ve yaprakları ki bunun yaprakları dişininkinden geniş tohumuda yeşil olur. Erkeklerdeki hormon bozukluğu içinse dişi ısırgan tohum ve yaprakları bunun yaprakları soluk yeşil olup sarımtırağa kaçar erkeğine göre biraz zayıftır.Kansızlık, kanamalar ( akciğer, mide, burun kanamaları ), deri hastalıkları, kırıklar, menepoz, mide bağırsak ülserleri ( uzun süre kullanım gerektirir ), safra taşı, sarılık, ishal, mide gazı, bağırsak mukozası iltihabları, çocuklarda idrar azlığı, damarsertliği, kanser, tümör, Vertigo / baş dönmesi,

  saraçoğlu başdönmesi için etkili bir kür önerdi sizler için buyrun okuyunuz..
  Sık sık baş dönmesi problemi yaşayanlar için sarı ballıbaba bitkisi çok faydalıdır.
  Bir su bardağı kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı sarıballı baba bitkisini koyduktan sonra 5-7 dakika kadar kaynatın ve için baş dönmeleriniz azalacaktır.

  GEÇMİŞ OLSUN
+ Yorum Gönder