+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Misafir Soruları Arşiv Forumunda çiftçiler yarışıyor dükkan senin Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  çiftçiler yarışıyor dükkan senin
  dün akşamki yayınlanan sahne 2. FIRTINA ACiL
  Yeni Üye

  Bu yarışmadan kimse eli boş dönmeyecek! ÇİFTÇİLER YARIŞIYOR! DÜKKAN SENİN Pazar akşamı 21.00’de izleyenlerle buluşuyor.

  ÇİFTÇİLER, TRAKTÖR İÇİN YARIŞIYOR!


  ANKARA HAYMANALI ÇİFTÇİLER,
  TRAKTÖR İÇİN YARIŞIYOR!

  Ekranların en ilginç yarışması ÇİFTÇİLER YARIŞIYOR! DÜKKAN SENİN 20 Haziran 2010, Pazar akşamı 21.00’da üçüncü bölümüyle izleyenlerle buluşuyor. Çiftçiler Yarışıyor Dükkan Senin’de bu kez Ankara Haymanalı çiftçiler büyük ödül traktör için yarışıyor…

  Sempatik sanatçı Mahmut Tuncer’in sunduğu Çiftçiler Yarışıyor - Dükkan Senin; bu hafta Ankara’nın tarım ve hayvancılıkla meşhur ilçesi Haymana’dan canlı yayınla ekrana geliyor. Çiftçilerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak olan Çiftçiler Yarışıyor’da kazananı birbirinden güzel ödüller bekliyor…

  İğneyle balon patlatma, en dayanıklı korkuluk, basket atma, ceviz kırma, sopayla kova düşürme, sandalye kapmaca gibi oyunların yanı sıra Çiftçiler Yarışıyor Dükkan Senin’de bu kez zihin ve zeka oyunlarına da (Bilgi Yarışması, Atasözü Anlatma) yer verilecek. Yapımcılığını Empati Film Prodüksiyon’un üstlendiği yaz boyu ekrana gelecek yarışmada kazanan çiftçiyi harika bir traktör bekliyor.

  Her hafta farklı bir ilden yarışmacıların ağırlandığı programda çiftçi aileler birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Yarışmacılara tarımla ilgili soruların sorulduğu programda yarışmacı aileler yeteneklerini sergiliyor. Traktörün dışında tarımla ilgili birçok ekipman -yabadan pulluğa, tırmıktan patosa- yarışmacılara kazandıkları puana göre hediye olarak veriliyor. Kısacası, Çiftçiler Yarışıyor- Dükkan Senin yarışmasından çiftçi aileler evlerine eli boş dönmüyor.

  Çiftçiler Yarışıyor-Dükkan Senin her Pazar 21.00’de Kanal 7 ekranlarında.

  ***

  Halk müziğin usta sesi, Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü Mahmut Tuncer’in sunduğu ekranların en orijinal yarışma programı Çiftçiler Yarışıyor’da çiftçiler büyük ödül olan traktör için yarışıyor… Çiftçiler Yarışıyor - Dükkan Senin; her hafta farklı ilden yarışmacılarla ve program konuklarıyla kıyasıya bir mücadele ve eğlenceli dakikalara sahne olacak. Yapımcılığını Empati Film Prodüksiyon’un üstlendiği yaz boyu ekrana gelecek yarışmada kazanan çiftçiyi harika bir traktör bekliyor.

  Kanal 7 televizyonunda “Çiftçiler Yarışıyor! Dükkan Senin” yarışma programı ile ekranlara yeni bir renk gelecek. Yaz boyunca Kanal 7 ekranlarında Mahmut Tuncer'in sunumuyla canlı olarak ekrana gelecek yarışmada büyük ödül kazanan çiftçiyi bekliyor. Her hafta farklı bir ilden ilginç yarışmacıların ve konukların ağırlanacağı programda çiftçi aileler birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Yarışmacılara tarımla ilgili uygulamalı soruların sorulacağı programda yarışmacı aileler yeteneklerini sergileyecekler. Öte yandan traktörün dışında tarımla ilgili birçok ekipman -yabadan pulluğa, tırmıktan patosa- yarışmacılara kazandıkları puana göre hediye olarak verilecek. Kısacası, Çiftçiler Yarışıyor- Dükkan Senin yarışmasından çiftçi aileler evlerine eli boş dönmeyecek.

  Çiftçiler Yarışıyor-Dükkan Senin her Pazar 21.00’de Kanal 7 ekranlarında.

  Yapım-Prodüksiyon
  Programın adı: Çiftçiler Yarışıyor-Dükkan Senin
  Sunucu : Mahmut TUNCER
  Süresi :120 dk.
  Türü :Yarışma Programı
  Yapısı : Stüdyo-Aktüel
  Periyodu: Haftalık (13 Bölüm)
  Yapım koordinatörü: Kenan MACİT
  Genel yönetmen: İsmail UMAÇ
  Program danışmanı: Rahmi Aygün
  Yapım-yönetim: Empati Film Prodüksiyon
  Format: DOCUMENTATİON OF REGİSTRATİON: The Writers Guild of America. No. 1308487
+ Yorum Gönder