+ Yorum Gönder
Sanatçılarımız ve Müzik Sanatçıları Forumunda Sansar Salvo Biyografisi Özgeçmişi Hayatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Sansar Salvo Biyografisi Özgeçmişi Hayatı
  Sansar Salvo Biyografisi Özgeçmişi Hayatı

  Sansar Salvo Biyografisi Özgeçmişi Hayatı.jpg
  18 Ağustos 1989Kadıköy Şifa hastanesi doğumluülkemizin genç ve önde gelen MClerinden olan Ekincan Arslansahne adıyla “Sansar Salvo” müzik dünyasına çok genç denilebilicek bir yaşta girdi.Orta okula giderken ilk sözlerini yazmaya başladı ve ufak çaplı organizasyonlarda yazdığı şarkıları seslendiriyordu.Lise’ye geçtiğinde homestudiolarda ufak çaplı albümler hazırlıyordu ve homestudio albümlerinde konuk olarak yer almaya başlamıştı.
  2006-2007 senelerinde Taşoda ve Kadıköy Acil produksiyonlarında kaydedilen çeşitli çalışmalara konuk oldu ve bunlar yer aldığı ilk stüdyo çalışmaları oldu.
  Gerek çeşitli stüdyolarda ve evinde kaydettiği şarkıların internet üzerinden hızlı bir şekilde yayılmasıgerekse çalıştığı isimler ve sahne aldığı mekanların etkisiyleçeşitli gazeteler ve dergilerde röportajları olanBusta RhymesEko Fresh gibi dünya çapında bilinen isimlerin ön grubu olarak sahneye çıkmış bir MC oldu.
  2007 yazındaRap müzik yapmaya başladığı stüdyo olan Olympos Records’ta “21 Gram Mixtape”i kaydetti ve internet üzerinden yayınladı.Beklenenden de fazla ilgi gören bu çalışma internette çeşitli siteler aracılığıyla 40 000 in üzerinde insana ulaştıAhmet Kaya’nın Beni Bul Anne’sini coverladığı için eleştirildiyse de aynı zamanda bu şarkı teybin en sevilen şarkısı oluyordu.
  2007 sona ererken Beyaz Mavi isimli şirketle anlaşarak şirketin müzik yapım bölümünün başına geçti ve ilk albümü olacak “Adrenalin” i hazırlamaya başladı.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  sansar salvo mc müziğin ustalarından olan salvo bir çok işe imza atmıştır internet üzeri sevilen sanatçı hala dinlenip sevilmekte
+ Yorum Gönder


sansar salvo