+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Umaykut Elmas Transferleri ve Sezon Ödülleri Hakkında Duyuru Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dangerus
  Yeni Üye

  Umaykut Elmas Transferleri ve Sezon Ödülleri Hakkında Duyuru
  Elmas Transferleri:
  19 Ekim 2009 tarihinde yürürlüğe giren ve 1 Aralık 2009 tarihinde güncellenen kurallar ve yeni düzenlemeler aşağıdaki gibidir. Lütfen dikkatle okuyunuz;
  Sevgili Umaykut Online oyuncuları,

  Para ile elmas satın almış oyuncularımız elmaslarını bir başka oyuncuya devredemezler. Sadece kendilerine ait olan ve eposta adresi uyuşan (aynı olan) bir başka sunucudaki hesaba TAMAMEN veya KISMEN devredebilirler; ya da elmas satın aldıkları sunucudaki hesaplarını kapatıp, o hesapta kalan elmasların TAMAMINI yeni açacakları aynı sunucudaki hesaba devredebilirler.

  Aynı sunucuda mevcut hesabı kapatarak yeni hesap oluşturacak olan oyuncularımız, web sitemizde yakında hizmetlerine girecek bir aracı kullanarak bu işlemi otomatik olarak yapacaklardır.

  Farklı sunucudaki hesaplarına elmaslarını gönderecek oyuncularımız da yine web sitemizde hizmete girecek aracı kullanarak bu işlemi otomatik olarak anında yapabilecekler.


  Önemli Not: Hatırlatma amacıyla yazmakta fayda görüyoruz, sezon galibiyeti nedeniyle verilen elmaslar ve para ile satın alınan elmaslar hariç, elmas transferi mümkün değildir. Dolayısı ile oyun içinden herhangi bir sebeple kazanılmış elmaslar (yönetimden gelen hediye elmaslar, Umaykut yıktığınız için kazandığınız elmaslar, vb) hiç bir şekilde transfer edilemezler.
 2. Acil

  Umaykut Elmas Transferleri ve Sezon Ödülleri Hakkında Duyuru isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder