+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda Umaykut Cezalı Oyuncuların Korunmaya Alınması ve Umaykut Yıkımına Verilen Elmaslar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dangerus
  Yeni Üye

  Umaykut Cezalı Oyuncuların Korunmaya Alınması ve Umaykut Yıkımına Verilen Elmaslar
  Sevgili Umaykut Online Oyuncuları,

  Geçtiğimiz ay oyuncularımızın talebi üzerine devreye giren ve ceza alan oyuncuların korunmaya alınmasını sağlayan sistemimiz, sürekli artan şekilde kötü niyetli olarak kullanılmaya başlanmış ve oyuncuların sırf korumaya alınmak için kasten birbirlerine küfür etmesine kadar varmıştı.

  Bu istismarı önlemek ve oyuncularımızın haklarını korumak için sistemde aşağıdaki şekilde bir düzenlemeye gittik;

  * Artık kalıcı ceza almayan, yani küfür, hakaret, uygunsuz profil ve benzeri ihlallerden ötürü geçici ceza alan oyuncular KORUMADA OLMAYACAKLAR.

  * Çoklu hesap kullanımı veya mükerrer küfür nedeniyle kalıcı ceza almış olan oyuncular, itiraz edip hesaplarını açtırma hakları olduğundan, KORUMADA KALMAYA DEVAM EDECEKLER.

  Sistem yukardaki iki madde uyarınca düzenlenmiştir.


  Ayrıca,


  Umaykut yıkmanın karşılığında verilen hediye elmasların aşağıdaki şekilde kimi birlikler ve oyuncular tarafından istismar edildiği ve hile amacıyla kullanıldığı tespit edilmiştir.

  Bu kötü niyetli kullanım, bir birlikteki oyuncunun birlikten çıkıp, birlikte yeni 6 seviye Umaykut yapmış bir oyuncuya kısıtlı sayıda (6 seviye Umaykut'u 5'e düşürecek kadar) mancınık veya top göndermesi, Umaykut sahibi oyuncunun da kasten şehri boş bırakarak Umaykut'unu 1 seviye yıktırması ve böylece saldırana elmas kazandırması, daha sonra saldıran oyuncunun tekrar birliğe alınması şeklinde görülmektedir.

  Bu kötü niyetli kullanımı bize ihbar eden oyuncularımıza teşekkür etmek için kendilerine hediye elmas yolladık, bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.


  İhlali sona erdirmek amacıyla aşağıdaki yenilikler uyarınca Umaykut yıkımına verilen hediye elmas sistemi güncellenmiştir.

  * Artık Umaykut yıkımına elmas verilmesi için, Umaykut'un 0'a indirilmesi gerekecektir. Sadece 1-2 seviye düşürterek elmas kazanılması dönemi sona ermiştir.

  * Umaykut yıkımına verilen elmaslar aşağıdaki şekilde güncellenmiştir;

  - 6 Seviye Umaykut'u Sıfırlamak : 50 Elmas
  - 7 Seviye Umaykut'u Sıfırlamak : 70 Elmas
  - 8 Seviye Umaykut'u Sıfırlamak : 100 Elmas
  - 9 Seviye Umaykut'u Sıfırlamak : 150 Elmas


  Hile ve kötü niyetli kullanım ile savaşımız her zaman devam edecektir. Bize bu konuda yardımcı olan ve ihbarda bulunan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. 2. Acil

  Umaykut Cezalı Oyuncuların Korunmaya Alınması ve Umaykut Yıkımına Verilen Elmaslar isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder