+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Oyun Tanıtımları Forumunda War Of Titans WOT ve Gladius2 de değişiklik Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dangerus
  Yeni Üye

  War Of Titans WOT ve Gladius2 de değişiklik
  Merhaba Gladyatörler,

  sizlerinde takip ettiğiniz gibi yeni „War of Titans“ oyunumuz bi çok dilde online oldu. Bildiğimiz ‚’Gladius 2“ ise „War of Titans Classic“ olarak adlandırıldı.

  Ancak dünyanın bi çok yerinden oyunumuzu oynayan üyelerden eski bildikleri "Gladius 2“ ismini ve oyuna bağlı olan her şeyle beraberce geri istedikleri ortaya çıktı.

  Bu isteğinizi elbette yerine getirmek istedik ancak bu değişiklik zaman alacak bi işlemdir. İlk adım olarak önce „War of Titans“ ve „Gladius 2“ (şu andaki ismi: „War of Titans Classic“) birbirinden ayrılacaktır. Yani her 2 oyun birbirinden farklı 2 oyun olacaktır buna bağlı olarak oyun giriş sayfaları ve link adresleride değişecektir.

  „War of Titans“ oyununu oynamak isteyenler ve bu oyunda hesapları olmayanlar yeni hesap açarak bu oyunda da oynayabilrler. "Gladius2" oyununa ait giriş bilgileri „War of Titans“ oyununda çalışmayacaktır.

  Diyelimki daha önceden „War of Titans“ oyununda bi hesap açtınız bu durumda bu hesabınızla oynamaya devam edebileceksiniz. Yani hesaplarınız kayıp olmayacaktır.

  Sizlere söz verdiğimiz „Vefalı GladyatörII paketi“ halen geçerlidir. Ve hem önceden hemde bu yenilikten sonra „War of Titans“ oyununa kayıt olanalra bu hediye verilecektir.

  Umarız bu değişiklik hoşunuza gidecektir.

  War-of-Titans-Takımı 2. Acil

  War Of Titans WOT ve Gladius2 de değişiklik isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder