+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Özel Dershaneler Forumunda Şah Dershanesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Şah Dershanesi Hakkında Bilgi
  Şah dershanesi hakkında bilgi kısaca 2. Harbikız
  Devamlı Üye

  Şah dersanesi hakkında bilgi

  Şah Dersanesi, Özel Eğitim Danışmanlık Şirketidir.

  Öğretim 14-16-18 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.Zorlu sınav süreçlerinde öğrenciler; dersane, okul ve özel ders üçgeninde sıkışıp kalmaktadır.

  Şah Dersanesine kayıt olan bütün öğrencilerimiz hem dersane hem de özel ders sorununu çözmüş olur; çünkü sınıf derslerimize kayıt olan her öğrencimizin özel ders alma imkanı vardır. Kalabalık sınıfları olan dersanelerde karşılaşılan; öğretmenin zamanının olmaması, öğrenciye iki hafta sonrasına 15 dakikalık randevu verilmesi, sınıfta geri planda kalması gibi sorunlar dersanemizde yaşanmamaktadır.

  Öğrencilerimizin girecekleri sınavlarda en yüksek başarıyı yakalayabilmeleri için sınıflarımızdaki öğrenci sayısını en fazla 18 kişi ile sınırladık. Kişiye özel öğretim anlayışımızla dersaneciliğe farklı bir bakış açısı getirerek, öğrencilerimize girecekleri sınavlarda alabilecekleri en yüksek puanı aldırmayı hedefliyoruz.


  Şah Dersanesi; Atatürk ilke ve inkılâplarını rehber edinen, demokratik anlayışı benimseyen, çağdaş eğitim teknolojilerinden yararlanarak bilgi ve becerilerle donatılmış, bilgiyi üreten, kullanan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, ulusal çıkarlarını koruyan ve ülke hizmetlerine sunan performansı yüksek bireyler yetiştirmek için vardır.

  Şah Dersanesi, eğitime kurumsal açılımlar getirerek, alanında uzman öğretmenleriyle;

  • İlköğretim birinci kademe ( 4., ve 5. sınıflar) okul destek,
  • İlköğretim ikinci kademe (6., 7., 8. sınıflar) SBS (Seviye Belirleme Sınavı) hazırlık,

  imkanıyla hizmet vermektedir.
+ Yorum Gönder