+ Yorum Gönder
İnternet Sorunları ve Program Sorunları Forumunda Tüm wordpress sitelerinizi tek panelden yönetme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Tüm wordpress sitelerinizi tek panelden yönetme

  Wordpress Sitelerini Nedir ve Yönetme Adımları?

  Önce wordpress nedir kısaca yazalım wordpress bir içerik yönetim sistemidir. Bu sistem çok ilgi görmesinden dolayı kendisine özgü bir ekosistem haline geldi. Bir çok internet sitesi alt yapısında bu sistemi kullanmaktadır.
  Eğer 2′den fazla wordpress siteniz varsa bunları kontrol etmesi adeta zulümdür. Şimdi size göstereceğim yöntem ile tek panelden tüm wordpress sitelerimizi idare edeceğiz. Üstelik ücretsiz ve wordpress’in kendi çözümü. 3.parti bir uygulamaya gerek duymadan. Haydi başlayalım.  1. Öncelikle config.php dosyanızı açıp aşağıdaki kodu /* Hepsi bu kadar. Mutlu bloglamalar! */ bu yazidan önce ekleyin.  2. Admin panelinize girip tüm eklentileri deaktif edin. Sonra Araçlardan Ağ ayarı’na girin. Veya direk bu sayfaya girin.

  3. Ağ başlığı ve mail adresinizi girip kur butonuna tıklayın.

  4. Daha sonra size config.php ve .htaccess’e eklemeniz gereken kodlar verecek. Bu kodları yerleştirip tekrar giriş yapın. Bunu bütün siteleriniz için teker teker yapmanız gerekiyor.

  Eğer ağ ayarı’nı iptal etmek isterseniz 1.adımda eklediğimiz define kodunu silin. Ve 4.adımda eklediğimiz kodları da silin.
 2. Acil

  Tüm wordpress sitelerinizi tek panelden yönetme isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder