+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Psikoloji Kişisel Gelişim Forumunda Kişisel Gelişim Testleri Psikolojik Sorular Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kişisel Gelişim Testleri Psikolojik Sorular

  Kişisel Gelişim Testleri Psikolojik Sorular Hakkında Bilgi


  2- Üzerinde dar bir köprü bulunan ve coşkuyla akan nehrin kıyısındaki ev

  Dar bir çevre içinde yaşıyorsunuz. Bunun dışında herkese karşı mesafelisiniz. Size yaklaşmak pek kolay değil. Ama birini dost kabul ettiğinizde sonuna kadar dost oluyorsunuz.

  3-Bahçenin köşesinden köpürerek akan bir dere geçiyor

  Özel hayatınızla sosyal hayatınız arasına sınır koymuyorsunuz. Kapınız daima dünyaya açık Yabancı kişileri henüz tanışmadığınız dostlar olarak görüyorsunuz. Başınıza ne gelirse gelsin bu açıklığınız ve konukseverliğiniz sayesinde daima yanınızda size destek veren insanlar bulacaksınız.

  4- Çağlayarak akan iki nehrin kesiştiği araziye kurulmuş bir ev

  Sosyal ilişkiler yumağının tam ortasında yaşıyorsunuz. Hayatınızdaki insanlarla olan karmaşık ilişkileriniz sizi çok meşgul ediyor. Dış dünyanın bazen yatağında taşıp sizi sürükleyeceğini hissediyorsunuz. Ama suyun aktığı yolların dolambaçlı olması selin ön kapınıza ulaşmasını önlüyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İnsanlar mükemmel değildir. en azından her insan mükemmel değildir. bu da onların mükemmel olamyacakları anlamına gelişmez. psikolojide insanları geliştiren bu eksikliklerini gideren yöntemler vardır. bu yöntemlere kişisel geliştirme yöntemleri denir.
+ Yorum Gönder