+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Kamçı Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Kamçı Rüya Tabiri
  KAMÇI
  Kamçı ihtiyaç ve isteklerin sona ermesine yorumlanır. Aynı zamanda kamçı temiz bir arkadaşa işaret olarak yorumlanır 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Kamçı Görmek
  Kamçı ihtiyaç ve isteklerin sona ermesine, arzu ve emeline erişmesine ve düşmanını kahretmesine yorumlanır.

  Aynı zamanda kamçı temiz bir arkadaşa işaret olarak yorumlanır.

  Kamçı, çocuğa, da yorumlanır.

  Bir kimse rüyada gökten kamçı indiğini, görse, Allah (C.C.)'m gazabına ve azabına yorumlanır.

  Bir kimse rüyada, istediği gibi gezen ve yaşayan bir adamı kamçı ile dövdüğünü görse, o kimseye vaaz ve nasihat eder. Eğer dövmesiyle o adama bir ağrı veya bir titreme gelmişse, o adamın vaaz ve nasihatinin onun üzerinde tesiri meydana gelir ve yaptığı günahlardan tövbe eder. Böyle bir hal meydana gelmemişse o adam yapılan vaaz ve nasihatten tesir görmez.

  Dövdüğü o adamdan kan akarsa, o kimsenin a odama söylediği söz hak olmayıp sadece zulüm olduğuna, kan akmamışsa söylediği sözün hak söz olduğuna yorumlanır.

  Dövdüğü zaman dövene kan isabet etse, o kimseye dövülen tarafından haram mal gelir. Döven tarafından kan sıçrayıp dövülene gitse, dövülen döven tarafından haram mala kavuşur.

  Elde tutulan kamçı, baston, cop ve her çeşit sopa, birini rezil ve perişan etmeye; yükselmeye ya da hayır ve şerden bir şeye yardım etmeye delalet eder.

  Kırbacıyla kendi bindiği atını döverek koşturmak istese, o kimse acele yapılması gereken çetin bir işinin meydana gelmesi için Allah-ü Teâlâ’ya (C.C.) dua eder.

  Bir kimse kendi kamçısıyla merkebini dövse, o kimse geçimi hakkında Allah-ü Teâlâ Hazretlerine (C.C.) duada bulunur.

  Rüyada kamçı, kırbaç görmek; yüksek mevki sahibi olmaya, paraya, bazı yorumculara göre de iftiraya uğramaya ve üzüntüye işaretti

  Rüyasında bir yerde bir kamçı bulunduğunu görmek, bir devlet büyüğünden yardım göreceğine delildir.
+ Yorum Gönder