+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Karga Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Karga Rüya Tabiri
  KARGA
  Çevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır. 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Karga Görmek
  Rüyada görülen karga kuşu, iri, kaba, yalancı, sözünde durmayan sabırlı bir adam anlamına gelir.

  Karga avlamak yoksulluk ve darlık çekmeye, şüpheli kazanca, Karganın insanla konuşması üzüntüden sonra sevince işaret eder.

  Karga hediye edilmesi sevinçli bir duruma, Karga uzun ömre, yaşlı kadına, kazanç ve menfaatin devamına,

  Rüyada karga yavrusunu görmek, fakirlik ve ihtiyaca, aile ve akrabalarından uzak olmaya yorumlanır.


  Karga kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

  Rüyanızda ana nesne olarak Karga görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
+ Yorum Gönder