+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Kavuk Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Kavuk Rüya Tabiri
  KAVUK
  Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir. 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Kavuk Görmek
  Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir.


  Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir.


  Rüyanizda basiniza bir Osmanli kavugu geçirdigi görmek, eski günlere karsi hasret duydugunuzu; evinizde adan kalma eski eserleri çok sevdiginizi ve onlari elden çikarip muhafazaya çalistiginizi gösterir.  Kavuk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

  Rüyanızda ana nesne olarak Kavuk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

+ Yorum Gönder