+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Kayış Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Kayış Rüya Tabiri
  KAYIŞ
  Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir. 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Kayış Görmek
  Kayış ve tasma görmek sözünde durmaya, ahdini yerine getirmeye, yardım ve iyiliğe, rızık ve yolculuğa yahut çocuğa delalet eder.

  Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir.

  Rüyada kayış görmek, rızık veya çocuğa ya da hizmetçiye delalet eder.

  Bir başka rivayete göre de: Rüyada kayış ve tasma görmek, yardıma söz ve şartını yerine getirmeye çalışmaya işarettir.


  Kayış kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
+ Yorum Gönder