+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Kazanç Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Kazanç Rüya Tabiri
  KAZANÇ
  Rüyada bol miktarda gelir sağlandığının görülmesi, tersine elinizden para çıkacağına yorumlanır 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Kazanç Görmek
  Rüyada bol miktarda gelir sağlandığının görülmesi, tersine elinizden para çıkacağına yorumlanır.


  Rüyada bol miktarda gelir sağlandığının görülmesi, tersine elinizden para çıkacağına yorumlanır.


  Rüyada islerinizde veya ticaretinizde veya herhangi bir esyayi satisinizda çok kazançli çiktiginizi görmek, geçiminizde ve hayatinizin diger sosyal yönlerinde çok bolluk ve refah içinde yasayacaginiza delalet eder.  Kazanç kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

+ Yorum Gönder