+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Kereste Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Forum_Küçüğü
  Yeni Üye

  Kereste Rüya Tabiri
  KERESTE
  Rüyada kereste, ev sahibi olunacağına yorumlanır. 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Kereste Görmek
  Rüyada kereste, nifaktır. Bazı tabirciler, kereste, dininde nifak olan, dışı içinden iyi görünen bir kimsedir, dediler. Yaş ağaç çocuk ile tabir olur.  Rüyada kereste, ev sahibi olunacağına yorumlanır.
  Kereste kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
+ Yorum Gönder