+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Radyo Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Radyo Rüya Tabiri
  Radyo Rüya Tabiri

  Her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya delalet eder.
  Rüyada radyo haber almak şeklinde belirtilir.Çalan bir radyo acele bir haberdir haber alınacağını işaret eder. Kapatılmış bir radyo, belli bir zaman geçtikten sonra alınacak anlamındadır.
  Haberdir.
  Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacaginiza ve bu haberle sevineceginize isarettir. Radyodan müzik dinlemek ise, çok sevdiginiz bir arkadas veya sevgili ile geçireceginiz mutlu günleri ve bazen de hiç sebepsiz duyacaginiz üzüntüyü gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada radyo görmek, duyulmasi istenilmeyen bir haberin yayilmasina ve olumsuz islerin meydana gelmesine isarettir.
  Rüyada radyo haber olarak yorumlanır. Çalan bir radyo acele haberdir. Kapatılmış bir radyo, bir süre sonra gelecek haberdir.
  Rüyada radyo haber olarak yorumlanır. Çalan bir radyo acele haberdir. Kapatılmış bir radyo, bir süre sonra gelecek haberdir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Radyo Görmek

  Rüyada radyo görmek, dinlemek, dünyevi ilgi ve alakalara, olup bitenlere gereğinden fazla kafa yormaya, boş konuşan adamı dinlemeye, sözüne önem vermeye veya dünya hayatına önem vererek ahretini unutup ibadetlerini yerine getirmeyen adama delâlet eder.

  Radyodan müzik dinlemek; çok sevdiğiniz bir arkadaş veya sevgili ile geçireceğiniz mutlu günlere.

  Günahkâr kadına, dedikodu etmeye, gıybet yapmaya ve bazen de hiç sebepsiz duyacağınız üzüntüye delalet eder. Rüyada radyo, haber olarak da yorumlanır.

+ Yorum Gönder