+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Fakir fakirlik Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Fakir fakirlik Rüya Tabiri Yorumu
  Fakir / fakirlik Rüya Tabiri

  Rüyada yoksul olduğunu görmek zenginliğe; Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, Fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol miktarda nimet geçmesine, hayır ve menfaat elde etmeye, Varlık içinde bulunduğu halde fakir ve mütevazi bir hayatı terccih ettiğini görmek dünya ve ahiret hayırlarına ermeye, Yoksula ve muhtaç kimseye iyilik yaptığını görmek düşmanı kahreden ve gazab-ı ilahiyi söndüren gizli sadaka vermeye devam etmeye, Açıkça günah işlemekte israr eden kimseye iyilik yaptığını görmek yanlış bir iş yapmaya, Dilencilik yaptığını görmek çok dua etmeye delalet eder. Allahu Teala'ya bir hacette bulunup, aczini ve halini O'na arz ettiğini gören kimsenin söz ve imkan ehli katında yaptığı ricası yerine getirilir.
 2. NAZLI
  Bayan Üye

  Rüyada Fakir / fakirlik Görmek

  Rüyada fakir olmak, zenginliğe yorumlanır. Binaenaleyh bir kimse rüyada fakir olduğunu görse, O kimsenin eline çokça yemek geçer.

  Rüyada dilendiğini ve kendisine bir şey verildiğini gören kimse, zahmet çekmeden bir mala erişir.

  Rüyada isteğini açıklayarak Allah (C.C.)'a fakirlik ve ihtiyacını arz etmek, sözü geçerli kimselerden yaptığı ricanın kabul edildiğine yorumlanır.

  Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkâra, fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol miktarda nimet geçmesine, hayır ve menfaat elde etmeye, varlık içinde bulunduğu halde fakir ve mütevazı bir hayatı tercih ettiğini görmek dünya ve ahret hayırlarına ermeye yorumlanır,

  Kirmaniye göre; Rüyasında fakir ve geçim darlığı çekmekte olduğunu görenin Cenabı Hakka yakınlığı olur. Dünya hali düzelir ve ev halkı bolluğa erişir.

  Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada fakir olduğunu gören, büyük rızka nail olur. Bir zenginin fakir olduğunu görmesi, malinin artmasına; bir tüccarın fakir olduğunu görmesi alış verisinin çoğalmasına delalet eder.

  Rüyasında bir yerde dilendiğini ve bir kişinin de avcına bir altın koyduğunu görmek, Allahın (C.C) kendisine ikbal kapılarını açtığına ve yakında beklemediği bir yerden büyük bir nimete kavuşacağına işarettir.

+ Yorum Gönder