+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Film Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Film Rüya Tabiri Yorumu
  Film Rüya Tabiri

  Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.
  Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.
  Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de rol aldigini görmek, ev halki ile bir hususta tartisacagina; sinemanin birden bire aydinlandigini ve perdenin yandigini görmek, yakin bir tanidiginin ani bir kaza geçirecegine delalet eder. Bir sinema kapisindaki resim ve afislere baktigini görmek, yapmak istedigi bir is için tereddüt geçirdigine; sinemaya bilet alarak girdigini görmek, yeni basladigi veya baslayacagi bir isi basaracagina delalet eder.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Film Görmek

  Rüyada film görmek yasamakla yorumlanır.

  Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsanî isteklere delalet eder.

  Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.

  Rüyasında bir sinemada bir film seyretmekte olduğunu görmek, hiç beklemediği bir sürpriz ile karsılaşacağına; seyrettiği filmde kendisinin de rol aldığını görmek, ev halkı ile bir hususta tartışacağına işaret eder.

  Sinemanın birden bire aydınlandığını ve perdenin yandığını görmek, yakin bir tanıdığının ani bir kaza geçireceğine delalet eder.

  Bir sinema kapısındaki resim ve afislere baktığını görmek, yapmak istediği bir is için tereddüt geçirdiğine; sinemaya bilet alarak girdiğini görmek, yeni başladığı veya başlayacağı bir isi başaracağına delalet eder.

  Bir başka yoruma göre de: Rüyada bir film seyrettiğinizi görmek, bir taraftan yalan bir haber alarak çok heyecanlanacağınıza veya ihmalciliğiniz yüzünden elinize geçen fırsatları kaçıracağınıza işarettir.

+ Yorum Gönder