+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Filo Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Filo Rüya Tabiri Yorumu
  Filo Rüya Tabiri

  Rüyada filo görmek arkadasla tabir olunur. Kendisini bir gemide ve arkasindan filo halinde gelen baska gemilerin takip ettigini görmek, bir dairede amir veya bir sirkete idare baskani;esnaf ise bir dernekte idareci, halktan biri ise mahalle muhtari gibi bir mevkiye çikacagina; rüyayi gören bir kadin ise ve bekarsa evlenecegine; evli ise çocugu dünyaya gelecegine delalet eder. Bir rivayete göre filo görmek bir çok arkadaslarla bir turistik geziye çikmakla yorumlanir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Filo Görmek

  Rüyada kendi memleketinize ait muhtelif harp gemilerinden ibaret bir filo görmek, mesleğinizde kolaylıkla ilerleyip isim ve şöhret yapacağınıza işarettir.

  Rüyada filo görmek arkadaşla tabir olunur.

  Kendisini bir gemide ve arkasından filo halinde gelen başka gemilerin takip ettiğini görmek, bir dairede amir veya bir şirkete idare başkanı; esnaf ise bir dernekte idareci, halktan biri ise mahalle muhtarı gibi bir mevkie çıkacağına yorulur.  Bir düşman filosu görmek, hayatınızın olumsuz bir yön izleyeceğine ve neticede başarısızlıklarınızın birbirini kovalayacağına işarettir.

  Bir rivayete göre filo görmek birçok arkadaşlarla bir turistik geziye çıkmakla yorumlanır.

+ Yorum Gönder