+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Faraş Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Faraş Rüya Tabiri Yorumu
  Faraş Rüya Tabiri

  Kişinin gizlediği şeylerin ortaya çıkacağına işaret eder. Dedikodudur.
  Rüyada faras görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda evde süprüntüleri bir farasa alarak çöplüge attigini görmek, günahlarina tövbe edip dini ödevlerini yerine getirdigine isarettir. Bazilarina göre, faras görmek pervasizlikla yorumlanir. Rüya-da faras görmek bugünlerde bütün hareketlerinizde sorumsuzca davrandiginiza, bundan dolayi gerek aile içinde, gerek is hayatinizda bir takim tatsiz olaylarin meydana gelerek sizi huzursuz yaptigina, bütün bunlarin olmamasi için daha ilimli davranmaniz icap ettigine isarettir. Rüyasinda faras gören kimse dolasik bir isle karsilasir ve bu is-ten kurtulmak için sikinti çeker. Farasi dolu olarak görmek, bu karisik islerin süratle düzelecegine, bos oldugunu görmek de aksine delildir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Faraş Görmek

  Rüyada faraş görmek hayra yorumlanır.

  Rüyada faraş görmek, hayatınızda önemli bir değişiklik husule geleceğine ve belki de bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

  Bir başka yoruma göre de: Rüyada faraş görmek, bugünlerde bütün hareketlerinizde sorumsuzca davrandığınıza, bundan dolayı gerek aile içinde, gerek iş hayatınızda bir takım tatsız olayların meydana gelerek sizi huzursuz ettiğine, bütün bunların olmaması için daha ılımlı davranmanız gerektiğine işarettir.

+ Yorum Gönder