+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Fanila Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Fanila Rüya Tabiri Yorumu
  Fanila Rüya Tabiri

  Rüyada fanila görmek karlı bir ticari girişimde bulunacağınıza, ancak bir kalp acısının da sizi beklediğine işaret sayılır.
  Rüyada fanila görmek iş yaşamınızda karlı bir girişimde bulunacağınıza yorulur. Ama bir kalp acısı da çekeceğinize işarettir.
  Mevsim kış ise para, yaz ise sıkıntı olarak yorumlanır.
  Rüyada fanila görmek sikinti ile yorumlanir. Rüyanizda çarsidan bir fanila satin aldiginizi görmek, beklemedi-giniz bir haber ile üzüleceginize; bu fanilayi üzerinize giyindiginizi görmek, alacaginiz bir haber ile çok büyük bir sikinti içine gireceginize; baskasina bir fanila giydirdiginiz! görmek, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Evde veya bir tezgahta bir fanila dokudugunuzu görmek, is ortaklariniz veya tanidiklariniz hakkinda bazi olumsuz isler düsündügünüze delalet eder. Bazi rivayetlere göre fanila, karli bir ticaretle de yorumlanir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Fanila Görmek

  Rüyada bir fanila görmek, iş yaşamınızda karlı bir girişimde bulunacağınıza, bir kavgaya veya tartışmaya karışarak çok sinirleneceğinize ve kalp acısı da çekeceğinize işarettir.

  Fanila örmekte olduğunuzu görmek, pürüzlü işlerinizi kolaylıkla halledeceğinize delildir.

  Rüyanızda çarsıdan bir fanila satın aldığınızı görmek, beklemediğiniz bir haber ile üzüleceğinize; bu fanilayı üzerinize giyindiğinizi görmek, alacağınız bir haber ile çok büyük bir sıkıntı içine gireceğinize; başkasına bir fanila giydirdiğiniz görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır.

  Mevsim kış ise para, yaz ise sıkıntı olarak yorumlanır.

+ Yorum Gönder