+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Fildişi Rüya Tabiri Yorumu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Fildişi Rüya Tabiri Yorumu
  Fildişi Rüya Tabiri

  Değerli mal ve madenlere, Fildişinden yapılmış eşya kıymetli şeylerin saklandığı kutu ve benzeri şeylere, Fildişinden yapılmış bir evde bulunduğunu görmek gerçeklerden habersiz yaşandığına ve kendi kuruntularıyla avunmaya delalet eder.
  Fil dişi, zenginliğin ve şansın işaretidir. Maddi durumunuz düzene girecek.
  Çok büyük ve iyi fırsattır.
  Rüyada fildisi görmek hayra ve bolluga isaret-tir. Rüyasinda fildisi bir biblo gören, tesebbüs ettigi bir isten çok para kazanir. Kendisini fildisini yontarak bir biblo yapmaya çalis-tigini görmek, para kazanmak için bir ise basladigina; fildisinin çok güzel bir biblo oldugunu görmek, o isten çok para kazanacagina; bir ormanda fildisi aradigini görmek, ticaret için bir yere gidecegine veya bir memuriyet almak için basvuracagina; ormanda aradigi fildisini buldugunu görmek, arzularina kavusacagina delalet eder.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Fildişi Görmek

  Çok büyük ve iyi fırsattır.

  Rüyada fildişi görmek hayra ve bolluğa işarettir. Rüyasında fildişi bir biblo gören, teşebbüs ettiği bir isten çok para kazanır.

  Kendisini fildişini yontarak bir biblo yapmaya çalıştığını görmek, para kazanmak için bir ise başladığına; fildişinin çok güzel bir biblo olduğunu görmek, o isten çok para kazanacağına yorumlanır.

  Bir ormanda fildişi aradığını görmek, ticaret için bir yere gideceğine veya bir memuriyet almak için başvuracağına; ormanda aradığı fildişini bulduğunu görmek, arzularına kavuşacağına delalet eder.

  Bazen de: Rüyada fildişi veya fildişinden yapılmış eşya görmek: Kendinizi, etrafınızdaki kıskanç ve iftiracı kimselerin şerrinden korumanız hususunda bir ihtardır.

+ Yorum Gönder