+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Göz doktoru Rüya Tabiri Rüyada Göz doktoru Görmek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ebubekir Abdullah
  Devamlı Üye

  Göz doktoru Rüya Tabiri Rüyada Göz doktoru Görmek
  Göz doktoru Rüya Tabiri Rüyada Göz doktoru Görmek

  Yaşam tarzınızdan memnun değilsiniz.

  Sattigi ilaçtan ve baktigi hastadan para almayan göz doktoru, dinini dünyasina tercih eden bir kisi olarak yorumlanir. Ücret alan bu rüyanin aksi ile tabir edilir. Halkin gözlerine ilaç yaptigini ve herkesin bundan fayda gördüklerini gören, halki dogru yola davet eder. ilaç yaptigi halde faydasi olmazsa, gayreti bosa gider. Bir baska rivayete görede: Rüyada göz doktoru görmek, dini islah eden Allah'in yardimi ile birtakim kimseleri sapiklik yolundan çikanp hidayet yoluna kavusturan ve dostlari bir araya getiren kimseye isaret eder. Göz doktoru ilme tesvik eden ve islerin sonunu güzel düsünen, mükemmel bir insana isaret eder. Bazen de göz doktoru görmek, kendisiyle müsavere eden kimseye ögüt veren ve hidayet yolunu, sapiklik yolundan ayiran bir kimseye isaret eder. Göz doktoru, haber sahibi bir kimseye de isaret eder..
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Rüyada doktor görmek, Doktor bazen insanı arkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan aldırmaya, Göz doktoru, dine sonradan eklenen hurafeleri temizleyen, insanlara rehberlik yapan kimseye işaret eder.
+ Yorum Gönder