+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Saray Rüya Tabiri Rüyada Saray Görmek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Saray Rüya Tabiri Rüyada Saray Görmek
  Saray Rüya Tabiri Rüyada Saray Görmek

  Rüyasında bir kimsenin kendisini pırıl pırıl bir avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata; tecrübeli bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe; bir kadın için kendisinin çok beğenip zevk alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir toplantıya işarettir.

  Bir kimsenin kendini bir sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayı umulmadık bir ödüle yorumlanır.Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına yorumlanır. Bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır.

  Büyük, görkemli, güzel bir saray herkesin kıskanacağı güzel bir evlilik, geleceği parlak bir iştir.

  Rüyada bir sarayda bulundugunuzu ve etrafinizda bir takim kimselerin, size hizmet ettiklerini görmek, dikkat etmezseniz islerinizin kötüye giderek gittikçe bozulacagina, rakiplerinizin bos durmayip, durmadan kuyunuzu kazmakta olduklarina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saray görmek, mal, rütbe ve makarna isarettir.

  Rüyada büyük bir saray ve içinin mutlu insanlarla dolu olduğunu görmek; devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.
 2. Mine
  Devamlı Üye

  Saray Rüya Tabiri Rüyada Saray Görmek


  Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

+ Yorum Gönder