+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Bayan Saç Modası ve Saç Modelleri En güzel Bayan Saç Modası ve Saç Modelleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Bayan Saç Modası ve Saç Modelleri En güzel Bayan Saç Modası ve Saç Modelleri
  Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kimbilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz.
  Bayanların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde bayanlar; model ve kuaför seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar.


  Bayan Saç Modası.jpg
  İşte kıvrımlı saç modellerinden tutunda uzun saç modellerine, yuvarlak saç modellerinden topuz saç modellerine kadar birbirinden güzel ve ayrıcalıklı saç modelleri.. 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Bayanlar her zaman bir saç modeli yapmak ister. Fakat sürekli bunu yaparak saçlarını yıpratırlar. Saçlarımızı tararken bile Onları yıpratırız. Daha düzgün ve güzel bir şaça sahip olmak istiyorsak saç bakımını da unutmamalıyız.
+ Yorum Gönder