+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Sızma zeytinyağıyla meme kanseri tedavisi! Şifalı Bitkiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Sızma zeytinyağıyla meme kanseri tedavisi! Şifalı Bitkiler
  Sızma zeytinyağıyla meme kanseri tedavisi!


  Sızma zeytinyağı.jpg

  Arkadaşlar sizce sızma zeytinyağıyla meme kanseri tedavisi nasıl olur kısaca açıklar mısınız?

  Bir grup İspanyol araştırmacı, ekstra sızma doğal zeytinyağının, meme kanseri tümörlerinin büyümesini önleyebileceğini bildirdi.

  Katalan Onkoloji Enstitüsü ve Granada Üniversitesinden araştırmacılar, ekstra sızma zeytinyağının, başlangıç aşamasındaki meme kanseri tümörlerinin büyümesini önlediğini ortaya çıkardı.

  Araştırmanın başındaki bilim adamı Javier Menendez, ekstra sızma zeytinyağını "tümör karşıtı doğal kokteyl" olarak niteledi ve "en azından laboratuvar testlerinde bu zeytinyağının tümörlerin büyümesi üzerinde etkili olduğunu gördüklerini" belirtti.
 2. Zarafet
  Üye

  Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez Zeytinyağı hücreleri korur. En sağlıklı zeytinyağı sızma olanıdır. Zeytinyağı hücreleri yenilerek kansere karşı hücreleri korur. Ayrıca sızma zeytinyağı basur içinde oldukça faydalıdır.
 3. Fatma
  Administrator
  Zeytinyağı en sağlıklı yağların başından gelir hem sıcak yemeklerde hemde soğuk mezelerde zeytinyağı kullanılır. Ayrıca saç ve cilt bakımında da zeytin yağını kullanmanızı öneririm.
+ Yorum Gönder