+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda 2012 Ford transit kamyonet fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  2012 Ford transit kamyonet fiyatları
  2012 ford transit kamyonet fiyatları 2. AciLForum
  Moderators

  2012 ford transit kamyonet fiyatları
  Yenilenen Ranger çıtayı yükseltecek
  Türkiye’de 10 yılda toplam 18 bin adet satılan Ford Ranger’ın yenilenen versiyonu, 37 bin 780 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
  Ranger’ın bu yılın ilk yarısında sınıfının lideri haline geldiğini belirten Ford Otosan Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, “Ranger, yüksek donanım seviyesi, öne çıkan güvenlik ve konfor özellikleriyle tüketicilerin her zaman beğenisini kazandı. Şimdi, yeni Ranger’la çıtayı daha da yükseltiyoruz” dedi.
  Bu sınıftaki müşteri profilinin 2004’ten bu yana değişmeye başladığını vurgulayan Özüner, “Eskiden bu araçlar sadece ihalelerde ve devlet satışlarında yer alır, filo aracı kabul edilirdi. Son yıllarda binek araç konforuna kavuşunca, kişisel amaçlı kullanımı da artmaya başladı” diye konuştu. 2009’da toplam 2 bin adet Ranger satmayı hedeflediklerini söyleyen Özüner, bunun yarısının yeni versiyonla gerçekleşeceğini kaydetti.

  Tasarımı yenilendi, gücü arttıÖzellikle ön bölümü, Ford’un yeni tasarım çizgisine uygun olarak değişen Ranger, daha dinamik bir görünüm sergiliyor. 156 HP’lik yeni 3.0 lt dizel motor seçeneğine kavuşan Ranger, istenirse otomatik vitesle de satın alınabiliyor.
  4x2 ve 4x4 alternatifleriyle satışa çıkan yeni Ranger’ın en üst modeliyse, “Wildtrak” adını taşıyor. Bu araçta çift renkli deri koltuklar, spor pedallar, karartılmış arka camlar, özel tasarım spor arka barlar, krom kapı kolları, özel jant seçenekleri, yükleme alanı kapağı gibi unsurlar standart.
+ Yorum Gönder


2012 fort pikap fiyatlari