+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda 2012 Ford transit özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  2012 Ford transit özellikleri
  2012 ford transit özellikleri 2. AciLForum
  Moderators

  2012 ford transit özellikleri


  Ford birkaç yılda bir Ford Transit'in SuperSportVan türevini çıkartıp Ralli aracı yapan firmalara göz dağı verir. Birkaç senedir son kasa Transit için bir araç çıkarılmaması Ralli aracı üreten firmaları sevindirmişti fakat taki bu ay gelene kadar.
  2012 ford transit özellikleri.jpg

  Ticari araçlar için genelde ticari amaçlara uygun ve güçlü motorluları için iyi giden ama sportifliği yinede spor otomobillere nazaran daha kısıtlı olarak bilinirler. Bu sefer işler değişti ve yine efasane geri döndü spor araçların peşinden kopmayacak bir Transit daha yaratıldı.

  Ford Transit SuperSportVan (SSV) Ford'un İngiltere bölümünde geliştirildi. Bu devasal boyuttaki performans delisi ticari araç 3.2-litre 5 silindirli oldukça teknoloji dizel motora sahip. 200 PS (147 kW / 197 hp) güç için 3.2 motor büyüklüğü belki birkaçınıza az gelebilir ama 470 Nm (347 lb-ft) torku görünce aracın motorunun torka yorulduğunu anlayabilirsiniz.

  Aracın üzerindede Ford'un Amerikada kullandığı çizgilerini ve Aerodinamik body kitini görebilmekteyiz. Ford yine Transit'ini şahlandırdı bu efsane galiba daha uzun süre süreceğe benziyor.

+ Yorum Gönder