+ Yorum Gönder
Her Telden Eğitim Konuları ve Soru Cevap Yeni Forumunda Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim
  Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim 2. FERZAN
  Yeni Üye

  Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri nasıl bulabilirim

  Seo çalışmalarında en önemli unsurlardan biri özgün içerik. Sitemizin tasarımı mükemmel, içerik te tam google ın istediği gibi özgün ama sitemiz yinede üst sıralarda değil.Neden? Google bizi neden fark etmiyor? Çünkü içeriğimizi açıkça yansıtan anahtar kelimeler kullanmıyoruz! Anahtar kelime seçimini nasıl yapmalıyız. Tecrübelerimiz, çalışmalarımız doğrultusunda anahtar kelimeleri kendimizde bulabiliriz ancak bunu tek başına değilde yanında bazı kaynaklardan yardım alarak yapabilirsek daha iyi olabilir. Çünkü anahtar kelimelerin konumu bazen yıllara, ülkelere, bölgelere göre değişebiliyor.
  İstediğiniz terimi kısaca yazıp istediğimiz filtre seçenekleini seçip kelimemizin google daki yerini, ne kadar arandığını, hangi bölgelerde daha çok arandığını, bölgelere göre değişen arama kelimelerini, yükselen aramaları, aranan kelimenin yıllara göre değişen grafiğini görebiliriz.
+ Yorum Gönder