+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Yeni Samsung 9 serisi Full HD LED LCD TV’ler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Yeni Samsung 9 serisi Full HD LED LCD TV’ler
  Yeni Samsung 9 serisi Full HD LED LCD TV’ler

  Yeni Samsung 9 serisi Full HD LED LCD TV’ler, Samsung’un flat panel TV; görüntü, tasarım ve üstün medya çözümlerini en son teknolojik yeniliklerle buluşturuyor.

  Local dimming akıllı sistemi en kaliteli görüntü için gelen görüntü sinyaline göre LED arka lambalarında otomatik olarak farklı ışıkları açıp kapatıyor. Böylece mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra enerji tüketimini de kayda değer şekilde azaltıyor.
  Samsung’un patentli Ultra Clear Panel’i sayesinde ekranın üstünde yansımayı engelleyen bir katman daha eklenmiş oluyor. Böylece yansıma engellendiği gibi netlik artıyor ve renkler yeni 9 serisinde daha canlı görünüyor.

  Samsung 9 Serisi TV’ler (46 ve 55 inç) aynı zamanda firmanın üstün görüntü teknolojisi DNIe Pro’ya da sahip. 1920*1080 çözünürlük, Full HD 1080p kapasite ile tüm HD-TV’lerin çözünürlüğünü neredeyse ikiye katlıyor.

  WISELINK Pro özelliği kullanıcılara, USB 2.0 bağlantısı ile internetten indirilmiş zengin multimedya (resim, video ve müzik) içeriklerini hızlı ve rahat bir şekilde kullanabilmelerini ve görüntülemelerini sağlıyor.

  DLNA teknolojisi ile evlerdeki kablosuz ve kablolu cihazlar, bütün AV, cep telefonu, bilgisayar ve yazıcı gibi teknolojik araçlarla içeriği paylaşmasına olanak tanıyor.
  Bilgisayarlara yüklenecek özel bir yazılım eş zamanlı olarak bilgisayardan indirilen verilerin evin farklı noktalarındaki televizyonlardan görüntülenmesini de sağlıyor.

  İçerik Kütüphanesi Samsung’un yeni 9 serisi TV’lerinde de bulunuyor. Artık televizyonun sadece yayınların izlendiği sıradan bir cihaz olmadığı fikriyle yola çıkan Samsung, 9 serisine resim galerisi, yemek pişirme, fitness programları, oyunlar ve çocuklar için eğlence içerikleri ekleyerek tüketicilere sundu. İlgi alanlarına göre daha fazlası yüklenebilen bu multimedya içerikler, izleyiciler için benzersiz bir dijital tecrübe sunuyor. Tüm içerikler kolaylaştırılmış Akıllı İçerik Yöneticisi (Smart Content Manager) ile rahatlıkla kontrol edilebiliyor.
 2. Acil

  Yeni Samsung 9 serisi Full HD LED LCD TV’ler isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder