+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Teknoloji Dünyası Forumunda Windows 8 Tabletler Ne Zaman çıkacak Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Windows 8 Tabletler Ne Zaman çıkacak
  Windows 8 Tabletler Ne Zaman çıkacak  Microsoft'un şu sıralar üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı Windows 8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yaklaşık 2 ay önce Consumer Preview versiyonu yayımlanan ve milyonlarca indirme ile rekora doğru koşan Windows 8, kullanıcılar tarafından da oldukça beğeniliyor. Beğenilme sayısının artması da hem heyecanı hem de bir an önce çıkması için sabırsızlanmayı beraberinde getiriyor.
  Microsoft da telefon piyasasında Windows Phone 7 ile iyi işler yaparken tablet sektöründen uzak kalmamak istiyor. Bu sebeple de Windows 8'i bu sene içerisinde yetiştirmeye çalışıyor. Bazı uzmanların içerden aldık dediği bilgilere göre Windows 8'li tabletler bu yılın Kasım ayında piyasaya çıkmaya başlayacak.

  Bazı üreticiler şimdiden Windows 8'li tabletleri üretmeye başlamış bile. İlk olarak HP, Lenovo, Dell gibi firmaların Windows 8'li tabletleri üreteceği tahmin ediliyor.
  Rakipleri çok olacak
  Ancak Microsoft, Windows 8 ile tablet sektörüne girdiğinde rakipleri oldukça fazla olacak. Çünkü Kasım ayında muhtemelen Android 5.0, BlackBerry OS 10 ve iOS 6 çıkmış olacak. Zaten şu ana kadar oturmuş olan Android ve iOS'un yeni sürümleriyle çok daha gelişmiş olması bekleniyor. Bu da şimdiden Microsoft'un kara kara düşünmesine yol açabilir. Yine de Windows 8'in bu tabletler arasında hatrı sayılır bir pazar payı edineceği tahmin ediliyor.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  windows 8 tabletleri çıkmıştır yalnız veb tasarım işlemleri ile uğraşan bir markete baş vurulup programı tabletinize yüklemeniz lazımdır.
+ Yorum Gönder