+ Yorum Gönder
Uydular ve Uydu Alıcıları ve Uydu Alıcıları Forumunda Emu Yazılımı Nedir Her cihazın emu yazılımı var mıdır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Emu Yazılımı Nedir Her cihazın emu yazılımı var mıdır
  Emu Yazılımı Nedir ? Her cihazın emu yazılımı var mıdır ?
  Emu yazılımları , dijital uydu alıcıların hafızalarına yüklenerek bazı şifreli kanalların şifresiz olarak izlenebilmesine olanak sağlar. Emu yazılımlarını cihazlarınıza yüklediğiniz zaman doğabilecek problemler , satıcınızın size sunduğu garanti kapsamına girmez. Yazılımların uzman kişiler tarafından üretilip üretilmediği belirsizdir. Yani bir yazılımı cihazınıza yüklediğiniz zaman cihazınıza zarar verebilirsiniz ve bu durum garanti kapsamına girmeyeceğinden cihazınız işe yaramaz hale gelebilir. Bu yazılımları internette birçok web sitesinde bulabilirsiniz. Yazılımlar sadece şifre çözmeye değil menü değiştirmeye ve yeni özellikler eklemeye de yarayabilir.
  Her yazılımın içinde şifreli kanalları çözecek özellikler olmayabilir. Bazı yazılımlar gösteren kanallarınızı da kapatabilir. Cihazınıza emu yazılımı yüklerken çok dikkatli olmalısınız.
  Cihaza yazılım yüklemek için genel olarak yapmanız gerekenler ;
  1. Bilgisayar ile cihazınız arasında iletişimi sağlayacak olan veri kablosu edinmek ,
  2. Yazılım yükleme programı ( Her markanın her modeline göre değişebilir ) indirmek,
  3. Güncel yazılım indirmek
  Emu yazılımlarının yasallığı
  Emu yazılımları tek başlarına çok kompleks yapıda programlar olmadıklarından , programı kullanabilen herkes tarafından düzenlenebilir. Her kullanıcının her emu yazılımını istediği gibi düzenleme yetkisi vardır. Bu yüzden hangi yazılımın yasal hangi yazılımın gayri yasal olduğu tartışma konusudur. Sonuç olarak emu yazılımları değil , emu yazılımlarının içine entegre edilen şifrelerin yayınlanması yasaktır.
 2. Acil

  Emu Yazılımı Nedir Her cihazın emu yazılımı var mıdır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder