+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows Live Messenger simgesi neden gizlenmiyor Uyumluluk Modu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Windows Live Messenger simgesi neden gizlenmiyor Uyumluluk Modu

  Windows Live Messenger simgesinin Gizlenme Sorunu  Muhtemelen Windows 7 kurulur kurulmaz, ilk yaptığınız şeylerden biri Essentials web sitesinden Windows Live Messenger programını indirmek olmuştur. Günün çoğunu bu programla etkileşim halinde geçirdiğiniz için de simgesinin ait olduğu yerde, yani sistem "tepsisinde" bulunmasını bekliyorsunuz. Fakat Windows 7 size katılmıyor. Messenger simgesi görev çubuğunun orta yerine yerleşiveriyor. Aslında gayet kullanışlı: sağ tıklayarak genel işlevleri hızla gerçekleştirebiliyorsunuz.

  Şekil 1
  uyumlulukmodu.png

  Yine de bu küdamların alıştığınız yerde beklemesini istiyorsanız programı uyumluluk modunda çalıştırın. Bunun için Başlat menüsündeki Windows Live grubunun altında bulunan Windows Live Messenger programına sağ tıklayıp çıkan pencerede Compatibility sekmesini seçin. Ben her ihtimale karşı Windows XP uyumluluğu kullandım. Siz de kullanabilirsiniz.
 2. Acil

  Windows Live Messenger simgesi neden gizlenmiyor Uyumluluk Modu isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder