+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 de Windows Live Messenger Hata Kodu 81000306 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Windows 7 de Windows Live Messenger Hata Kodu 81000306

  Windows Messenger Hata Kodu 81000370 Hakkında Bilgi


  MSN Messenger'da oturum açmaya çalıştığınız zaman, aşağıda yazılan hata iletisini alabilirsiniz;
  Microsoft® Messenger Service'da oturum açmanızı sağlayamıyoruz. Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdakileri deneyin: Görev çubuğunda MSN Messenger simgesini (saatin yanında) tıklatın ve sonra Çıkış'ı tıklatın. Internet seçeneklerinizde aşağıdaki değişiklikleri yapın: Microsoft Windows Başlat düğmesini tıklatın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Ağ ve Internet Bağlantıları'nı tıklatın.

  Internet bağlantınızı kurun ya da değiştirin'i tıklatın. İçerik sekmesini tıklatın. Sertifikalar'ın altında, SSL Durumunu Sil'i tıklatın. Bir doğrulama aldığınızda, Tamam'ı tıklatın. Gelişmiş sekmesini tıklatın ve sonra aşağıda Güvenlik'e gidin. Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle (yeniden başlatma gerektirir)'in seçili olmadığından ve SSL 2.0 kullan ve SSL 3.0 kullan'ın seçili olduğundan emin olun.

  Bilgisayarınızda Microsoft® Microsoft® Windows® XP çalıştırılıyorsa, DNS çözümleyici önbelleğini temizleyin. Görev çubuğunda, Başlat'ı tıklatın ve sonra Çalıştır'ı tıklatın. Kutuya cmd yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut istemine, ipconfig /flushdns yazın ve ENTER'a basın. Yeniden MSN Messenger'da oturum açmayı deneyin.
 2. Acil

  Windows 7 de Windows Live Messenger Hata Kodu 81000306 isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder