+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 için Microsoft Security Essentials programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Windows 7 için Microsoft Security Essentials programı

  Microsoft Security Essentials Pogramı Hakkında Bilgi

  İlk önce bu programın amacı ne ona bakalım;
  Eylül 2009’da Microsoft tarafından çıkarılan Security Essentials’ın amacı kullanıcıların cebini zorlamadan güvenli bir Windows ortamı sağlamaktı. Her ne kadar çoğu kullanıcı Microsoft’u bir antivirüs geliştiricisi olarak görmese de firma, Windows’la tümleşik olarak çalışan bir antivirüs yazılımını çıkarmanın sadece bir adım ötesinde.
  Hızlı sistem tarama, tam sistem tarama ya da kullanıcının seçime göre dosyaları tarama gibi temel işleri yapabilen program oldukça düşük kaynak tüketiyor. Çoğu antivirüs uygulamasında olduğu gibi MSE virüs bilgilerini internetten indirebiliyor. Bu işlem belirli aralıklarla otomatik yapılabildiği gibi kullanıcılar tek tuşa basarak güncellemeyi başlatabiliyorlar.

  Ayrıca karantina altına alınmış dosyaları görebiliyorsunuz, ileri bir tarihe virüs taraması ayarlayabiliyorsunuz, gerçek zamanlı koruma ayarlarını değiştirebiliyorsunuz ve MSE’nin günlük olarak sistem kurtarma noktası oluşturmasını isteyebiliyorsunuz.
  Eğer lisanslı Windows yazılımınız varsa bu uygulamayı bedava olarak kullanabiliyor olmanızsa en güzel yanı.
 2. Acil

  Windows 7 için Microsoft Security Essentials programı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder