+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 için Microsoft Live Essentials programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Windows 7 için Microsoft Live Essentials programı

  Microsoft Live Essentials programı Hakkında Bilgi


  Microsoft’un sunduğu çok önemli yararlı uygulamalar topluluğunun adı Microsoft: Live Essentials(MLE): Live Call, Live Family Safety, Live Mail, Live Messenger, Live Movie Maker, Live Photo Gallery, Live Sync ve Live Writer.
  Her ne kadar ayrı indirilmeleri gerekse de Microsoft Office Outlook Connector, Office Live Add-In, Bing Araç Çubuğu, Silverlight da (Microsoft’un Flash alternatifi) Windows Live Essentials paketinin bir parçası olarak kabul ediliyor.
  İyi haber, MLE’nin bedava oluşu. Tabi bir önceki sayfada tanıttığımız Security Essentials gibi kullanıcıların lisanslı Windows kullanıyor olmaları gerekiyor.

  Uygulamalara kısa değinmek gerekirse; Live Call, Messenger üzerinden VoIP hizmeti veriyor tabi bunu Türkiye’den kullanamıyorsunuz. Live Family Safety çocuğunuz için uygun olmayan içeriği engellemekte kullanılan bir uygulama. Windows Live Mail temelde Outlook Express’in yerine geçen ama aynı zamanda RSS okuyucu da olan bir yazılım. Live Movie Maker ile videolar üzerinde düzenleme işleri yapabiliyorsunuz. Live Writer ise blog yazma aracı Windows Live Spaces, SharePoint, Blogger, WordPress ve daha pek çok servise bu araçla yazı girebiliyorsunuz.
 2. Acil

  Windows 7 için Microsoft Live Essentials programı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder