+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Yabancı Ünlü Resimleri Forumunda Cradle Of Filth Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Cradle Of Filth Kimdir
  Cradle Of Filth Kimdir

  Cradle of Filth, İngiliz ekstrem metal grubudur.
  Cradle of Filth 1991 yılında Suffolk şehrinde kurulmuştur. Demo kayıtlarında ve "The Principle of Evil Made Flesh" albümlerinde senfonik black metal tarzında çalışmış, ancak günümüze kadar tüm diğer albümlerinde daha temiz kayıt kullanmayı ve black metal elementleri taşıyan ekstrem gotik metal olarak adlandırılabilecek bir türde eserler vermeyi tercih etmişlerdir. Şarkı sözlerinde gotik imgeler ve mitoloji çok önemli bir yer tutar.

  Cradle of Filth grubu, 1991 yılında Suffolk şehrinde kuruldu. Cradle of Filth İlk başlarda Venom ve Bathory gibi black metal'in ağır isimlerinden etkilenerek çalışmaya başlayan grup, hazırladığı demoların ardından “The Principle of Evil Made Flesh” albümüyle black metal müzik piyasasına merhaba dedi. 1994 senesinde Cacaphonous Record'tan çıkan bu albüm; keskin gitar riffleri, gotik klavye partisyonları ve destansı şarkı sözleriyle bütün dikkatleri üzerine çekti.

  Cradle Of Filth.jpgCradle Of Filth 1.jpg 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Cradle Of Filth bir ekstrem metal grubudur. Cradle Of Filth grubu 1991 yılın da kurulmuştur. ekstrem metal türünde çok m ünlü bir grup olan Cradle Of Filth çok fazla bir hayran kitlesine sahiptir. ayrıca Cradle Of Filth grubu çok güzel işlere de imza atmışlardır.
+ Yorum Gönder