+ Yorum Gönder
Diziler ve Yerli - Yabancı Diziler Forumunda Touch Dizi Tanıtımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Touch Dizi Tanıtımı
  Touch Dizisinin konusu


  FOX televizyonunda yayınlanacak olan yeni bilim-kurgu dizisinin başrol oyuncusu Kiefer Sutherland. Dizinin yaratıcısı ise , "Heroes" dizisinin de yaratıcısı olan Tim Kring.

  Dul olan Martin Bohm (Kiefer Sutherland), otistik olan ve konuşamayan 11 yaşındaki oğlu Jake ile zorlu bir hayat yaşamaktadır. Kendi dünyasında yaşayan Jake, babası Martin'in dahi kendisine dokunmasına izin vermeyen, kullanılmayan telefonları ustalıkla söküp parçalarını kullanabilen özel bir çocuktur. Okulda uyum sorunları yaşayan Jake ve babasına yardımcı olabilmek için, mesleğine yeni başlamış sosyal hizmet görevlisi Clea Hopkins devreye girer ve ailenin yaşamına dahil olur. Olaylar ise Martin'in, oğlu Jack'in özel bir yeteneğe sahip olduğunu anlamasıyla başlar. Jake'in özel yeteneği; olacak olayları önceden bilebilmesidir. Ancak bunları sözlerle değil sayılarla babasına aktarmaktadır. Artık Martin için sayıların sırrını çözme vaktidir. Martin'in yardımına koşacak kişi ise özel çocuklarla ilgilenen profesör Boris Podolsky'dir (Danny Glover ). Bakalım sayılar bizi hangi olaylara sürükleyecek 2. Fatma
  Administrator

  Hikayenin derinliği ve kurgusu harika bir dizi. Ana konusu kuantum dur. Dizideki bazı olaylar tamamen imkansız ve fantastik olsa bile, sürükleyici bir dizi.
+ Yorum Gönder