+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Yurtdışında Eğitim Forumunda Avustralya Üniversite Eğitimi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. FERAY
  Devamlı Üye

  Avustralya Üniversite Eğitimi

  Avustralya Üniversite Hakkında Bilgi


  Avustralya’da Üniversite Eğitimiyle hem prestijli bir diploma, hem de yeni bir gelecek kazanın!

  Yüksek standartlarda eğitim ve prestijli diploma

  Avustralya’da üniversite eğitimi almanın en önemli gerekçelerinden biri eğitim sistemi ve kalitesidir. Bu nedenle dünyanın her yerinden onbinlerce öğrenci Avustralya üniversitelerine gelip eğitim almaktadır. Avustralya’da eğitim alan öğrencilerin sayısı her yıl yaklaşık %20 oranında artış göstermesi, bu kalitenin önemli bir ispatıdır. Avustralya üniversitelerinden alınan bir diploma size dünyanın her yerinde saygınlık, prestij ve statü kazandıracaktır.

  Avustralya Üniversite Eğitimi.jpg

  Avustralya Hem eğitim almak hem de yaşamak için çok ideal bir ülkedir.

  Avustralya yüksek eğitim standartlarına ek olarak, mükemmel doğal güzellikleri, sakin ve güvenli yaşam tarzı ve çok uluslu kültürel yapısıyla bir üniversite öğrencisi için oldukça uygun bir seçimdir. Yumuşak astropikal iklim sayesinde üniversite gençleri birçok sportif faaliyete yılboyu katılabilir. Ünivesiteler yabancı öğrencilere özel birönem verirler ve ihtyaçlarına karşı büyük duyarlılık gösterirler. Eğitim ve yaşam maliyetleri bakımından da Avustralya özellikle İngiltere ve ABD ile kıyaslandığında çok daha ekonomiktir.

  Avustralya’da Öğrencilere çalışma izni verilir.

  Avustralya öğrencilere akademik yıl boyunca haftada 20 saat, yaz tatillerinde ise tam gün çalışma izni vermektedir.Öğrencilereğiti görmeye başlar başlamaz çalışma izni de elde ederler.

  Mezuniyet sonrasında Avustralya’da göçmenlik ve vatandaşlık imkanı

  Avustralya güçlü ekonomisi ve güzel yaşam koşulları ile dünyanın en çok rağbet edilen ülkelerinden biridir. Avustralya’da eğitim almış, bir Avustralya üniversitesinin diplomasına sahip, anadil seviyesinde İngilizce konuşabilen biri olarak, eğitiminizden sonra da Avustralya’da kalmak isterseniz bu sizin için oldukça kolay olacaktır. Avustralya’da üniversite eğitimi alarak kendinize yepyeni bir geleceğin kapılarını açabilirsiniz.

  Avustralya’nın en iyi üniversitelerine açılan kapı

  ELT ile Avustralya’nın en güçlü üniversitelerine başvuru yapabilirsiniz. Size en uygun hazırlık sürecinin ardından dünyaca ünlü üniversitelerden birinde eğitime başlayabileceksiniz.
  La Trobe Universitesi
  Curtin Üniversitesi
  LaTrobe University
  Deakin University
  Macquire University
  Edith Cowan University
  Griffith University
  University of South Australia
 2. Acil

  Avustralya Üniversite Eğitimi isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder